Zespół Obsługi Szkół i Przedszkola

Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty w oddziałach Przedszkolnych objętych projektem pn. "Nowa Jakość Edukacji w Integracyjnym Przedszkolu Krasnala Hałabały"

Od 24 do 29 maja 2019 roku w integracyjnych oddziałach przedszkolnych z terenu Gminy Wielopole Skrzyńskie, które objęte są dofinansowaniem z Europejskiego Funduszu Społecznego - odbyły się uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty.

 

Gospodarzami wydarzeń były oddziały przedszkolne funkcjonujące przy Szkołach Podstawowych w Broniszowie, Gliniku, Nawsiu i Brzezinach, a także Samorządowe Przedszkole Krasnala Hałabały w Wielopolu Skrzyńskim.

 

Przedszkolaki na tę okazję przygotowały piękny program artystyczny oraz okolicznościową dekorację. Zaproszeni rodzice z dumą podziwiali występy swoich pociech, które zaprezentowały się recytując wiersze, śpiewając piosenki i tańcząc. Mali artyści dołożyli wszelkich starań, aby jak najlepiej wyrazić swoje podziękowanie za trud włożony w ich wychowanie. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia.

Na zakończenie uroczystości dzieci obdarowały swoich rodziców upominkami i życzeniami. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem.

Atmosfera tej uroczystości była podniosła i przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.

Organizację uroczystości, zakup upominków oraz materiałów plastycznych, z których wykonano dekorację sal oraz laurki, sfinansowano ze środków projektu pn. „Nowa jakość Edukacji w Integracyjnym Przedszkolu Krasnala Hałabały”.

Projekt jest realizowany z udziałem środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WP na lata 2014-2020. 

Poniże do pobrania j dokumentacja fotograficzna.

Dzień Mamy i Taty Brzeziny

Dzień Mamy i Taty Broniszów

Dzień Mamy i Taty Nawsie

Dzień Mamy i Taty Glinik

Dzień Mamy i Taty Samorządowe Przedszkole Krasnala Hałabały w Wielopolu Skrzyńskim

Zakupione w ramach projektu materiały

Udostępnij: