Zespół Obsługi Szkół i Przedszkola

Aktywni rodzice - aktywne maluchy. Nowe miejsca opieki żłobkowej w Wielopolu Skrzyńskim.


Aktywni rodzice - aktywne maluchy. Nowe miejsca opieki żłobkowej w Wielopolu Skrzyńskim

 

 

Projekt realizowany jest w ramach:

Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020   

Oś priorytetowa: VII Regionalny rynek pracy  

Działanie: 7.4 Rozwój opieki żłobkowej w regionie

Dofinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Celem projektu jest ułatwienie powrotu na rynek pracy 15 rodzicom/opiekunom prawnym dzieci w wieku do lat 3, w tym 14 kobietom poprzez utworzenie 16 miejsc opieki żłobkowej w Wielopolu Skrzyńskim.

 

W ramach projektu utworzone zostaną miejsca opieki żłobkowej dla 16 dzieci w wieku do lat 3.

Opiekę nad dziećmi sprawować będzie wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Dla uczestników projektu zorganizowane zostaną imprezy integracyjne. Oferta żłobkowa zostanie wzbogacona o zajęcia dodatkowe dla starszej grupy dzieci, takie jak: rytmiczne i logopedyczne.

Zakupione zostanie m.in. wyposażenie sal, leżakowni, pomieszczeń do przewijania niemowląt, doposażenie sanitariatów, szatni i zaplecza kuchennego. Sale edukacyjne wyposażone zostaną w specjalistyczne pomoce dydaktyczne oraz sprzęt multimedialny, a także monitoring co zapewni prawidłową realizację projektu oraz podniesie jakość oferty opiekuńczej.

Lista zakwalifikowanych osób w ramach projektu pn. "Aktywni rodzice - aktywne maluchy. Nowe miejsca opieki żłobkowej w Wielopolu Skrzyńskim" dofinansowanym ze środków EFS

Czwartek 25 czerwca 2020
Urządzenie placu zabaw dla Gminnego Żłobka „Maluszek” powstałego w ramach środków Unii Europejskiej

W ramach realizowanego przez gminę projektu pn. "Aktywni rodzice - aktywne maluchy. Nowe miejsca opieki żłobkowej w Wielopolu Skrzyńskim" dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, obok budynku Gminnego Żłobka „Maluszek” w Wielopolu Skrzyńskim urządzono plac zabaw dla dzieci, przeznaczony wyłącznie dla potrzeb nowo powołanej, w marcu 2020 roku placówki.

Plac wyposażono w huśtawki, bujaki, zjeżdżalnie i innego rodzaju zestawy zabawowe wykonane z atestowanych, wytrzymałych elementów, w pełni bezpiecznych dla najmłodszych dzieci w wieku do lat 3.

Teren za budynkiem został uporządkowany, zasiano trawnik i ustawiono zabawki ogrodowe, powstało miejsce zabaw dostosowane do potrzeb maluchów, które pod czujnym okiem Opiekunek mogą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Ponadto ze środków projektu sfinansowano również zakup kosiarki elektrycznej niezbędnej do utrzymania porządku i właściwych warunków do użytkowania placu powstałego przy żłobku. Zakupiony sprzęt jest lekki i łatwy w obsłudze, którą sprawował będzie personel zatrudniony w żłobku.

Dla przypomnienia w ramach realizowanego projektu utworzono żłobek, w którym powstały miejsca opieki dla dzieci do 3 lat, zakupiono wyposażenie sal oraz różnego rodzaju pomoce dydaktyczne, zamontowano monitoring i zatrudniono personel żłobkowy.

Wartość projektu wynosi 1 096 589,29 zł, w tym 919 500,29 zł stanowią środki Unii Europejskiej.

Fotogaleria 

Piątek 19 czerwca 2020
Lista Zakwalifikowanych osób w ramach projektu "Aktywni rodzice - aktywne maluchy. Nowe miejsca opieki żłobkowej w Wielopolu Skrzyńskim"

Środa 10 czerwca 2020
Dzień Dziecka w Gminnym Żłobku "Maluszek" utworzonym w ramach środków Unii Europejskiej

1 czerwca 2020 roku w Gminnym Żłobku „Maluszek” w Wielopolu Skrzyńskim obchodzono Międzynarodowy Dzień Dziecka. Pomimo pewnych ograniczeń w placówce związanych z COVID-19 dołożono wszelkich starań, aby ten dzień był kolorowy, pełen radości, uśmiechu i pozostał na długo w pamięci najmłodszych.

Dobrej zabawy nie było końca, a uśmiech gościł na każdej buzi. Panie Opiekunki przygotowały kolorowe dekoracje i wiele ciekawych kreatywnych zabaw, podczas których dzieci mogły zaprezentować i rozwijać swoje umiejętności. Ogromne zainteresowanie wśród najmłodszych wzbudziła zabawa z użyciem „Magicznego Dywanu” -  zakupionego ze środków Unii Europejskiej, który stanowi doskonałą pomoc dydaktyczną wykorzystującą różnego rodzaju ćwiczenia, gry, zabawy ruchowe zawierającego  treści multimedialne pomocne w wszechstronnym rozwoju dzieci.

Podczas przerw w zabawie uczestnicy degustowali  przygotowane dla nich smakołyki w postaci ciasteczek i napojów.

Na koniec dnia każdy z uczestników otrzymał upominek, który zabrał ze sobą do domu.

Dla dzieci było to kolejne nowe doświadczenie, które spędziły podczas wspaniałej zabawy w gronie swoich rówieśników.

Organizację uroczystości, zakup zabawek, słodyczy, baloników i materiałów do dekoracji  sfinansowano ze środków realizowanego przez gminę projektu pn. „Aktywni Rodzice - Aktywne Maluchy. Nowe Miejsca Opieki Żłobkowej w Wielopolu Skrzyńskim" dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Dzień Dziecka - fotorelacja 

Poniedziałek 1 czerwca 2020
Dzień Mamy i Taty w Gminnym Żłobku "Maluszek" powstałym w ramach projektu pn. "Aktywni Rodzice - Aktywne Maluchy. Nowe miejsca opieki żłobkowej w Wielopolu Skrzyńskim"

Pomimo panującej epidemii koronowirusa i ograniczeń sanitarnych związanych z obecną sytuacją, dzieci z Gminnego Żłobka „Maluszek” w Wielopolu Skrzyńskim przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności dołożyły wszelkich starań, aby upamiętnić święto z okazji Dnia Mamy i Taty.

Uroczystość we wspólnym gronie ze względów bezpieczeństwa nie mogła się odbyć, jednak nie przeszkodziło to najmłodszym w przygotowaniu podziękowań i życzeń dla swoich rodziców.

Dzieci podczas zajęć wspólnie z pomocą opiekunek przygotowały, a następnie wręczyły piękne laurki i kwiaty na ręce rodziców, jako dowód wdzięczności i szacunku za trud włożony w ich wychowanie.

Na twarzach obdarowanych zauważyć można było zadowolenie, wzruszenie i dumę ze swoich pociech.

Dzieci przygotowując laurki miały okazję do nabywania i rozwijania nowych umiejętności i zainteresowań. Podczas wspólnej zabawy uczestnicy chętnie korzystali z zakupionych materiałów plastycznych, z których własnoręcznie wykonali upominki.

Zakup kwiatów oraz materiałów plastycznych, z których wykonano laurki sfinansowano ze środków projektu pn. „Aktywni Rodzice - Aktywne Maluchy. Nowe Miejsca Opieki Żłobkowej w Wielopolu Skrzyńskim".

Dla przypomnienia na utworzenie i funkcjonowanie żłobka Gmina Wielopole Skrzyńskie otrzymała dofinansowanie ze środków unijnych pochodzących z Europejskiego Funduszu Społecznego. Wartość projektu wynosi 1 096 589,29 zł, w tym 919 500,29 zł stanowią środki Unii Europejskiej.

Zapraszamy do galerii zdjęć poniżej.

 Zakup materiałów plastycznych z okazji Dnia Mamy i Taty 

 Przygotowanie i wręczenie laurek z okazji Dnia Mamy i Taty 

Wtorek 26 maja 2020
Lista osób zakwalifikowanych w ramach projektu "Aktywni rodzice - aktywne maluchy. Nowe miejsca opieki żłobkowej w Wielopolu Skrzyńskim"

Poniedziałek 25 maja 2020
Lista Osób Zakwalifikowanych Do Projektu pn: "Aktywni rodzice - aktywne maluchy. Nowe miejsca opieki żłobkowej w Wielopolu Skrzyńskim"

Poniedziałek 16 marca 2020
Trwa nabór do Gminnego Żłobka "Maluszek" w Wielopolu Skrzyńskim

Informujemy, że dostępne są jeszcze wolne miejsca w Gminnym Żłobku "Maluszek" w Wielopolu Skrzyńskim.

Żłobek powstał w ramach realizowanego przez gminę projektu pn. "Aktywni Rodzice - Aktywne Maluchy. Nowe Miejsca Opieki Żłobkowej w Wielopolu Skrzyńskim", na który otrzymaliśmy dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Żłobek oferuje opiekę dla dzieci w wieku od 20 tygodnia do 3 roku życia sprawowaną przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 16:30.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie mogą uzyskać  szczegółowe informacje oraz dokumenty rekrutacyjne  w Zespole Obsługi Szkól i Przedszkola w Wielopolu Skrzyńskim – w Biurze Projektu Nr tel. (017) 22 14 922 lub na stronie internetowej Urzędu Gminy  klikając w link https://wielopole.eu/wielopole-skrzynskie/artykul/ogoszenie-o-naborze-dzieci-do-zobka-w-wielopolu-skrzynskim/519/ a także stronie internetowej ZOSiP klikająć w link http://zosip.wielopole-skrz.pl/zosip/news/ogloszenie-o-naborze-dzieci-do-zlobka-w-wielopolu-

Pozostałe informacje zawarte są na zamieszczonym plakacie.

Ofertę żłobka i wyposażenie można zobaczyć klikająć w podany link https://wielopole.eu/wielopole-skrzynskie/album/gminny-zobek-maluszek-w-wielopolu-skrzynskim-juz-otwarty,548,otwarcie-gminnego-zobka-maluszek-w-wielopolu-skrzynskim,550/

Zapraszamy!

Czwartek 5 marca 2020
Uroczyste otwarcie Gminnego Żłobka "Maluszek" w Wielopolu Skrzyńskim

 

2 marca 2020 roku w Wielopolu Skrzyńskim odbyło się oficjalne otwarcie Gminnego Żłobka „Maluszek”. W wydarzeniu uczestniczyli zaproszeni goście, ale przede wszystkim rodzice z najmniejszymi maluchami, które jako pierwsze będą korzystać z nowo powstałego obiektu.

Placówkę utworzono w budynku dotychczasowego Przedszkola Krasnala Hałabały w centrum Wielopola Skrzyńskiego. To dogodna lokalizacja dla rodziców dzieci z całej gminy. 

Żłobek oferuje opiekę dla dzieci w wieku od 20 tygodnia do 3 roku życia sprawowaną przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 16:30.

Nowoczesne, jasne, bezpieczne, kolorowe i przestronne sale z pełnym zapleczem i miejscami dostosowanymi do różnych potrzeb maluchów - tak właśnie wygląda wnętrze wielopolskiego żłobka.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania przybyłych gości i poświęcenia obiektu, którego dokonali: ks. Józef Kłosowski Dziekan Dekanatu Wielopolskiego oraz ks. Piotr Soja Wikariusz Parafii pw. NMP Wniebowziętej w Wielopolu Skrzyńskim. Następnie wszyscy  zostali zaproszeni do zwiedzania powstałej placówki. Dla uczestników wydarzenia przygotowano również  okolicznościowy tort.  

Kolejno przybyli goście spotkali się by wspólnie podsumować zrealizowaną inwestycję.

Pan Marek Tęczar Wójt Gminy Wielopole Skrzyńskie zaznaczył, że koncepcja utworzenia w naszej gminie żłobka wynikała z sygnalizowanych potrzeb rodziców małych dzieci i od samego początku spotkała się z pozytywnym przyjęciem. Pan Wójt podkreślił również, że w naszym regionie nie brakuje młodych, aktywnych rodziców, którzy szybko chcą wrócić na rynek pracy, dlatego też przystąpiliśmy do realizacji projektu, który z pewnością ułatwi życie w szczególności rodzinom z małymi dziećmi.

Następnie Głos zabrał Pan Mateusz Kutrzeba Wicedyrektor ds. Rynku Pracy w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie, który pogratulował realizacji tak ważnej inwestycji.

Na zakończenie głos zabrała Pani Urszula Arciszewska Dyrektor Gminnego Żłobka „Maluszek”, która zaznaczyła, że utworzenie żłobka jest niezwykle ważną inwestycją w naszej gminie umożliwiającą stworzenie kompleksowej oferty edukacyjno – wychowawczej. Podziękowała wszystkim osobom, które aktywnie brały udział w przygotowaniu obiektu dla potrzeb najmłodszych.

Żłobek powstał w ramach realizowanego przez gminę projektu pn. „Aktywni Rodzice - Aktywne Maluchy. Nowe Miejsca Opieki Żłobkowej w Wielopolu Skrzyńskim".

W ramach projektu zakupiono m.in. zabawki, książki edukacyjne, zastawę stołową, środki czystości, wykładziny dywanowe, pomoce dydaktyczne, meble, łóżeczka, zestawy pościeli, sprzęt AGD i zamontowano monitoring. Jednocześnie w budynku przeprowadzono szereg prac remontowych, których celem było dostosowanie pomieszczeń do potrzeb żłobka. Wydzielono 2 sale zabaw, 2 pomieszczenia leżakowni, przewijalnię oraz dostosowano pozostałe pomieszczenia.

Zakupione wyposażenie i przeprowadzone prace remontowe można przeglądnąć klikając w podany link  http://zosip.wielopole-skrz.pl/zosip/news/przystosowanie-pomieszczen-dotychczasowego-przedsz

Na realizację przedsięwzięcia Gmina Wielopole Skrzyńskie otrzymała dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wartość projektu wynosi 1 096 589,29 zł w tym 919 500,29 zł stanowią środki Unii Europejskiej.

 Galeria zdjęć - otwarcie żłobka

Poniedziałek 2 marca 2020
Osoby zakwalifikowane do udziału w projekcie pn. "Aktywni rodzice - aktywne maluchy. Nowe miejsca opieki żłobkowej w Wielopolu Skrzyńskim"

Czwartek 27 lutego 2020
Lista osób zakwalifikowanych w ramach projektu pn. "Aktywni rodzice - aktywne maluchy. Nowe miejsca opieki żłobkowej w Wielopolu Skrzyńskim"

 

Środa 12 lutego 2020
Przystosowanie pomieszczeń dotychczasowego przedszkola na potrzeby powstającego w Wielopolu Skrzyńskim żłobka oraz zakup wyposażenia

Gmina Wielopole Skrzyńskie przystąpiła do realizacji projektu pn.  „Aktywni rodzice - aktywne maluchy. Nowe miejsca opieki żłobkowej w Wielopolu Skrzyńskim”, w ramach którego w Wielopolu Skrzyńskim powstanie pierwszy w gminie żłobek świadczący opiekę  dla 16 dzieci w wieku do 3 roku życia.

W związku z powyższym przeprowadzono prace związane z przystosowaniem pomieszczeń dotychczasowego budynku przedszkola w Wielopolu Skrzyńskim  do potrzeb powstającego  Gminnego Żłobka "Maluszek".

W ramach zadania utworzono pomieszczenia w pełni dostosowane do świadczenia usług opiekuńczych i edukacyjnych dla dzieci do lat 3.

Ponadto dostarczono już zabawki edukacyjne, zastawę stołową, książeczki edukacyjne . Kolejnym etapem będzie dostawa mebli i sprzętu elektronicznego - aktualnie nastąpiło już otwarcie ofert na wyłonienie dostawców tego wyposażenia i trwa ocena złożonych dokumentów.

Dodatkowo przypominamy również, że żłobek zostanie uruchomiony na początku marca 2020 roku. Aktualnie trwa jeszcze proces rekrutacji dzieci do żłobka, zainteresowani rodzice mogą składać dokumenty rekrutacyjne w biurze Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkola w Wielopolu Skrzyńskim, które mieści się na parterze budynku.

Na realizację zadania otrzymano dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Poniżej dokumentacja fotograficzna z procesu realizacji projektu.

Remont pomieszczeń

Zakończony remont pomieszczeń

Zakup zabawek edukacyjnych

Zakup zastawy stołowej

Zakup książeczek edukacyjnych

Zakup pościeli i materacy

Zakup wózków spacerowych

Zakup fartuchów dla opiekunów

sprzęt AGD i RTV

wyprawka plastyczna

Poniedziałek 20 stycznia 2020
Zapytanie ofertowe o nr. ZOSIP.273.2.2020.RPO pn: "Dostostawa sprzętu elektronicznego dla potrzeb nowoutworzonego żłobka w Wielopolu Skrzyńskim"

Zamówienie zostanie wykonane w związku z realizacją projektu pn.

 „Aktywni rodzice - aktywne maluchy. Nowe miejsca opieki żłobkowej w Wielopolu Skrzyńskim

 

Projekt realizowany jest w ramach:

Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020   

Oś priorytetowa: VII Regionalny rynek pracy  

Działanie: 7.4 Rozwój opieki żłobkowej w regionie

Dofinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Przedmiot zamówienia polega na wykonaniu dostawy i montażu sprzętu elektronicznego                             dla potrzeb nowoutworzonego żłobka. Zamówienie podzielone jest na 2 odrębne zadania podzielone tematycznie względem charakteru zamawianych przedmiotów:

Zadanie 1 Dostawa sprzętu elektronicznego

Zadanie 2 Dostawa i montaż monitoringu

Zapytanie ofertowe ZOSIP.273.2.2020.RPO

Załączniki:

1. Formularz ofertowy.

2. Specyfikacja dostaw.

3. Oświadczenie o braku powiązań.

4. Formularz RODO.

Piątek 17 stycznia 2020
Zapytanie ofertowe o nr. ZOSIP.273.1.2020.RPO pn: "„Dostawa mebli dla potrzeb nowoutworzonego żłobka w Wielopolu Skrzyńskim"

Zamówienie zostanie wykonane w związku z realizacją projektu pn.

 „Aktywni rodzice - aktywne maluchy. Nowe miejsca opieki żłobkowej w Wielopolu Skrzyńskim

 

Projekt realizowany jest w ramach:

Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020   

Oś priorytetowa: VII Regionalny rynek pracy  

Działanie: 7.4 Rozwój opieki żłobkowej w regionie

Dofinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Przedmiot zamówienia polega na dostawie i montażu mebli dla potrzeb nowoutworzonego żłobka. Miejscem dostawy jest budynek żłobka w Wielopolu Skrzyńskim. Wszystkie dostarczone przedmioty winny być dostosowane do użytku przez dzieci oraz posiadać wymagana przepisami prawa atesty i certyfikaty.

Zapytanie ofertowe ZOSIP.273.1.2020.RPO

Załączniki:

1. Formularz ofertowy.

2. Specyfikacja dostaw.

3. Oświadczenie o braku powiązań.

4. Formularz RODO.

Wtorek 14 stycznia 2020
Ogłoszenie o naborze na stanowisko sprzątaczki w Gminnym Żłobku "Maluszek" w Wielopolu Skrzyńskim

Dyrektor Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkola w Wielopolu Skrzyńskim ogłasza nabór na wolne stanowisko sprzątaczki w Gminnym Żłobku "Maluszek" w Wielopolu Skrzyńskim tworzonym w ramach  projektu „pn. „Aktywni rodzice - aktywne maluchy. Nowe miejsca opieki żłobkowej w Wielopolu Skrzyńskim”, realizowanego w ramach: Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 z Osi priorytetowej: VII Regionalny rynek Pracy, Działanie 7.4 – Rozwój opieki żłobkowej
w regionie, dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego na podstawie umowy o dofinansowanie Projektu Nr RPPK.07.04.00-18-006/18-00.

Dokumenty do pobrania:

Ogłoszenie o naborze na stanowisko sprzątaczki  w Gminnym Żłobku "Maluszek" w Wielopolu Skrzyńskim

Wyniki naboru na stanowisko sprzątaczki w Gminnym Żłobku "Maluszek" w Wielopolu Skrzyńskim

Środa 8 stycznia 2020
Ogłoszenie o naborze na stanowisko opiekuna w Gminnym Żłobku "Maluszek" w Wielopolu Skrzyńskim

Dyrektor Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkola w Wielopolu Skrzyńskim ogłasza nabór na wolne stanowiska opiekuna w Gminnym Żłobku "Maluszek" w Wielopolu Skrzyńskim tworzonym w ramach  projektu „pn. „Aktywni rodzice - aktywne maluchy. Nowe miejsca opieki żłobkowej w Wielopolu Skrzyńskim”, realizowanego w ramach: Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 z Osi priorytetowej: VII Regionalny rynek Pracy, Działanie 7.4 – Rozwój opieki żłobkowej w regionie, dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego na podstawie umowy o dofinansowanie Projektu Nr RPPK.07.04.00-18-006/18-00.

Dokumenty do pobrania:

Ogłoszenie o naborze na stanowiska opiekuna w Gminnym Żłobku "Maluszek" w Wielopolu Skrzyńskim

Wyniki naboru na stanowisko opiekuna w Gminnym Żłobku "Maluszek" w Wielopolu Skrzyńskim

Środa 8 stycznia 2020
Ogłoszenie o naborze dzieci do żłobka w Wielopolu Skrzyńskim

 

Gmina Wielopole Skrzyńskie przystąpiła do realizacji projektu pn. "Aktywni Rodzice - Aktywne Maluchy. Nowe Miejsca Opieki Żłobkowej w Wielopolu Skrzyńskim",  który realizowany jest w ramach: Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, priorytet VII Regionalny Rynek Pracy, Działanie 7.4 Rozwój opieki żłobkowej w regionie.

 

Rekrutacja uczestników do projektu rozpoczyna się 10 stycznia 2020 roku.

W ramach pozyskanych środków z Unii Europejskiej w Wielopolu Skrzyńskim powstanie pierwszy w gminie żłobek, w którym uruchomione zostaną dwie  grupy dla 16 dzieci w wieku do 3 roku życia.

Z uwagi na warunki lokalowe żłobek będzie zorganizowany w budynku obecnego Samorządowego Przedszkola Krasnala Hałabały w Wielopolu Skrzyńskim.

Do udziału w projekcie zapraszamy:

- osoby, które zamieszkują, uczą się lub pracują na terenie Gminy Wielopole Skrzyńskie,

- pozostają bez pracy bądź przebywają na urlopie macierzyńskim/rodzicielskim/ wychowawczym,

-  sprawują opiekę nad dzieckiem do 3 lat i deklarują powrót na rynek pracy w terminie nie dłuższym niż 6 miesięcy od przyjęcia dziecka do żłobka. 

Osoby zakwalifikowane formalnie będą mogły uzyskać punkty wg. dodatkowych kryteriów:
- zameldowanie na terenie gminy,
- dochód netto na członka rodziny – 800 zł,
- powrót na rynek pracy po urlopie macierzyńskim/rodzicielskim/wychowawczym,
- status osoby długotrwale bezrobotnej,
- niepełnosprawność (rodzica lub dziecka).  

Uczestnicy projektu otrzymają wsparcie w postaci: 
- 10 godzinnej opieki nad dziećmi  sprawowanej przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną w 8 osobowych grupach,
- możliwość korzystania z bardzo dobrze wyposażonych sal przystosowanych do opieki nad dziećmi do lat 3,
- organizację imprez integracyjnych dla uczestników projektu,
- uczestnictwo starszej grupy dzieci w zajęciach  rytmicznych i logopedycznych. 

Czas trwania projektu: 2 stycznia 2020 roku – 31 grudnia 2021 roku, w tym wsparcie bezpośrednie dla uczestników projektu od 1 marca 2020 roku do 31 grudnia 2021 roku.

    Szczegółowe informacje oraz dokumenty rekrutacyjne  można uzyskać  w Zespole Obsługi Szkól i Przedszkola w Wielopolu Skrzyńskim – w Biurze Projektu Nr tel. (017) 22 14 922  oraz stronach internetowych: www.wielopole.eu  oraz  www.zosip.wielopole-skrz.pl 

Poniżej do pobrania regulamin rekrutacji oraz pozostałe dokumenty rekrutacyjne.

Regulamin rekrutacji pdf

zał. nr 1 formularz udziału w projekcie

zał. nr 2 oświadczenie uczestnika projektu

zał. nr 3 deklaracja uczestnika projektu

zał. nr 4 wzór umowy uczestnictwa w projekcie

Piątek 3 stycznia 2020
Zapytanie ofertowe o nr. ZOSIP.273.1.2019.RPO pn: "Dostosowanie pomieszczeń dla potrzeb nowoutworzonego żłobka w Wielopolu Skrzyńskim"

Zamówienie zostanie wykonane w związku z realizacją projektu pn.

 „Aktywni rodzice - aktywne maluchy. Nowe miejsca opieki żłobkowej w Wielopolu Skrzyńskim

 

Projekt realizowany jest w ramach:

Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020   

Oś priorytetowa: VII Regionalny rynek pracy  

Działanie: 7.4 Rozwój opieki żłobkowej w regionie

Dofinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Przedmiot zamówienia polega na wykonaniu prac adaptacyjnych i remontowych w pomieszczeniach nowoutworzonego żłobka. Budynek o funkcji kulturalno- oświatowej znajduję się w centrum m. Wielopole Skrzyńskie i jest własnością Gminy.

Pliki do pobrania:

Zapytanie ofertowe o nr: ZOSIP.273.1.2019.RPO

Załączniki:

  1. Formularz ofertowy.
  2. Kosztorys ofertowy.
  3. Koncepcja architektoniczna.
  4. Oświadczenie o braku powiązań
  5. Formularz RODO.

Ptotokół otwarcia ofert

(27.12.2019)

Informacja o rozstrzygnięciu postępowania.

(09.01.2020r.)

Czwartek 12 grudnia 2019