Zespół Obsługi Szkół i Przedszkola

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka w Samorządowym Przedszkolu Krasnala Hałabały.

 

 Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym.

 Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, a przede wszystkim bezgranicznie kochają.
Dla nich wnuczęta są radością życia. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce, w dniu 23 stycznia  2017r. odbyło się uroczyste spotkanie. Gospodarzem uroczystości była Dyrektor  Przedszkola Pani Barbara Musiał, która ciepłymi słowami przywitała szanownych gości. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Pan Wójt Marek Tęczar, przewodnicząca Rady Gminy Pani Halina Poręba oraz wikariusz wielopolskiej parafii ksiądz Michał Polański, którzy złożyli uczestnikom serdeczne życzenia.
Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki oraz inscenizację Jasełek. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Na koniec wszystkie wnuczęta  obdarowały swoich  bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek. Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości.

GALERIA:

Poniedziałek 23 stycznia 2017

Zapytanie ofertowe ZOSIP.273.23.2017 Usługa pełnienia funkcji nauczyciela rytmiki

Poniedziałek 16 stycznia 2017

Informacja dla rodziców

Zespół Obsługi Szkół i Przedszkola w  Wielopolu Skrzyńskim informuje że w dniu 11.01.2017 roku zakończono nabór dodatkowy na wolne miejsca w Samorządowym Przedszkolu Krasnala Hałabały.

Środa 11 stycznia 2017

Zakup zestawu estradowego dla Samorządowego Przedszkola Krasnala Hałabały w Wielopolu Skrzyńskim.

 

W ramach realizacji projektu „Integracyjne Przedszkole Krasnala Hałabały – równy start w obliczu nierównych szans” został zakupiony zestaw estradowy dla Samorządowego Przedszkola Krasnala Hałabały w Wielopolu Skrzyńskim.

 

Zestaw ten zawiera:

- 2 kolumny o mocy 300 Wat

- zintegrowany mixer

- 2 statywy do mikrofonów + 2 mikrofony bezprzewodowe z odbiornikiem

Będzie on wykorzystywany na imprezach integracyjnych organizowanych w przedszkolu, w związku z realizacją projektu.

 

Dostawcą jest COMAX COMPUTERS Ropczyce.

Koszt zakupu wyniósł 4305,00 zł (środki pozyskane w ramach w/w projektu).

GALERIA:

Poniedziałek 2 stycznia 2017

Zakup urządzenia interaktywnego - "Magiczny dywan"

 

Zakup urządzenia interaktywnego - „Magiczny dywan”

 

W ramach realizacji projektu „Integracyjne Przedszkole Krasnala Hałabały – równy start w obliczu nierównych szans” został zakupiony „magiczny dywan” dla Samorządowego Przedszkola Krasnala Hałabały w Wielopolu Skrzyńskim.

 

Magiczny Dywan to zintegrowany system czujników ruchu, który zawiera w sobie projektor, komputer i moduł interaktywny. Jego funkcjonalność umożliwia szerokie zastosowania w każdym pomieszczeniu, na jasnym i jednolitym podłożu. Obraz wyświetlany na podłogę tworzy wirtualny „magiczny dywan”, na którym uczestnicy przeżywają wspaniałe przygody, począwszy od gier i zabaw ruchowych, po edukację poznawczą z różnych dziedzin, a na interaktywnych reklamach kończąc. Osoba, podczas zabawy, integruje się w jej tok, za pomocą ruchów rąk lub nóg. Wielkość wyświetlanego obrazu zależy od wysokości zawieszenia urządzenia nad powierzchnią podłogi i zbliżona jest do prostokąta o wymiarach 2 X 3 metry. Zaletą jest niezwykła łatwość obsługi, wyłącznie za pomocą pilota zdalnego sterowania. Jest to zasada zbliżona do obsługi domowego telewizora. Magiczny Dywan to podłoga interaktywna zaprojektowana przez polskich inżynierów.

 

Dostawcą urządzenia jest Moje Bambino Sp. z o.o. Łódź.
Koszt zakupu wyniósł 10 305,60 zł. (środki pozyskane w ramach w/w projektu)

GALERIA: 

 

Poniedziałek 2 stycznia 2017