Zespół Obsługi Szkół i Przedszkola

Zapytanie ofertowe nr ZOSIP.273.4.2017 „Dostawa sprzętu ICT w ramach rządowego programu Aktywna Tablica”

Dokumenty do pobrania:

Zapytanie ofertowe nr. ZOSIP.273.4.2017

Załączniki:

Piątek 17 listopada 2017

Wycieczka do Siedliska JANCZAR w Pstrągowej

Dzięki realizacji projektu "Integracyjne Przedszkole Krasnala Hałabały - równy start w obliczu nierównych szans", w dniu 11 lipca br. został zorganizowany wyjazd do Siedliska JANCZAR w Pstrągowej. 

Wtorek 11 lipca 2017

Wycieczka do ZOO

 W związku z realizacją projektu „Integracyjne Przedszkole Krasnala Hałabały – równy start w obliczu nierównych szans” w dniach 8 i 9 czerwca zostały  zorganizowane wyjazdy, dla wszystkich przedszkolaków, do ZOO w Krakowie.

Zwiedzając ogród zoologiczny przedszkolaki poznały wiele gatunków zwierząt pochodzących z różnych stref klimatycznych świata. 
Bardzo wesoło było w delfinarium, ciekawie w akwarium, a śmiesznie w małpiarni. Wycieczka do zoo była doskonałą lekcją przyrody dla naszych maluchów.  

Poniedziałek 12 czerwca 2017

Dzień Dziecka - 01.06.2017

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. W naszym przedszkolu tego dnia cały dzień trwała zabawa.

Dzień obfitował w liczne atrakcje, które zostały zapewnione dzięki realizacji projektu „Integracyjne Przedszkole Krasnala Hałabały – równy start w obliczu nierównych szans”.
Na zakończenie dnia każdy przedszkolak otrzymał prezent. Chociaż przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca od rodzin i nauczycielek, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.

Piątek 2 czerwca 2017

Dzień Mamy i Taty

 W dniu 31.05.2017 roku w Samorządowym Przedszkolu Krasnala Hałabały zostało zorganizowane spotkanie integracyjne pt:
Dzień Mamy i Taty. Przedszkolaki słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość oraz ojcowski autorytet. Po wspaniałych występach, podczas których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców zauważyć można było wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom piękne prezenty. Wszyscy mieli okazję podzielić się wrażeniami podczas słodkiego poczęstunku.

Środa 31 maja 2017