Zespół Obsługi Szkół i Przedszkola

Dzień Mamy i Taty w Gminnym Żłobku "Maluszek" powstałym w ramach projektu pn. "Aktywni Rodzice - Aktywne Maluchy. Nowe miejsca opieki żłobkowej w Wielopolu Skrzyńskim"

Pomimo panującej epidemii koronowirusa i ograniczeń sanitarnych związanych z obecną sytuacją, dzieci z Gminnego Żłobka „Maluszek” w Wielopolu Skrzyńskim przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności dołożyły wszelkich starań, aby upamiętnić święto z okazji Dnia Mamy i Taty.

Uroczystość we wspólnym gronie ze względów bezpieczeństwa nie mogła się odbyć, jednak nie przeszkodziło to najmłodszym w przygotowaniu podziękowań i życzeń dla swoich rodziców.

Dzieci podczas zajęć wspólnie z pomocą opiekunek przygotowały, a następnie wręczyły piękne laurki i kwiaty na ręce rodziców, jako dowód wdzięczności i szacunku za trud włożony w ich wychowanie.

Na twarzach obdarowanych zauważyć można było zadowolenie, wzruszenie i dumę ze swoich pociech.

Dzieci przygotowując laurki miały okazję do nabywania i rozwijania nowych umiejętności i zainteresowań. Podczas wspólnej zabawy uczestnicy chętnie korzystali z zakupionych materiałów plastycznych, z których własnoręcznie wykonali upominki.

Zakup kwiatów oraz materiałów plastycznych, z których wykonano laurki sfinansowano ze środków projektu pn. „Aktywni Rodzice - Aktywne Maluchy. Nowe Miejsca Opieki Żłobkowej w Wielopolu Skrzyńskim".

Dla przypomnienia na utworzenie i funkcjonowanie żłobka Gmina Wielopole Skrzyńskie otrzymała dofinansowanie ze środków unijnych pochodzących z Europejskiego Funduszu Społecznego. Wartość projektu wynosi 1 096 589,29 zł, w tym 919 500,29 zł stanowią środki Unii Europejskiej.

Zapraszamy do galerii zdjęć poniżej.

 Zakup materiałów plastycznych z okazji Dnia Mamy i Taty 

 Przygotowanie i wręczenie laurek z okazji Dnia Mamy i Taty 

Wtorek 26 maja 2020

Lista osób zakwalifikowanych w ramach projektu "Aktywni rodzice - aktywne maluchy. Nowe miejsca opieki żłobkowej w Wielopolu Skrzyńskim"

Poniedziałek 25 maja 2020

Lista Osób Zakwalifikowanych Do Projektu pn: "Aktywni rodzice - aktywne maluchy. Nowe miejsca opieki żłobkowej w Wielopolu Skrzyńskim"

Poniedziałek 16 marca 2020

Zarządzenie Dyrektora Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkola w Wielopolu Skrzyńskim z dnia 16 marca 2020 r.

Poniedziałek 16 marca 2020

Trwa nabór do Gminnego Żłobka "Maluszek" w Wielopolu Skrzyńskim

Informujemy, że dostępne są jeszcze wolne miejsca w Gminnym Żłobku "Maluszek" w Wielopolu Skrzyńskim.

Żłobek powstał w ramach realizowanego przez gminę projektu pn. "Aktywni Rodzice - Aktywne Maluchy. Nowe Miejsca Opieki Żłobkowej w Wielopolu Skrzyńskim", na który otrzymaliśmy dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Żłobek oferuje opiekę dla dzieci w wieku od 20 tygodnia do 3 roku życia sprawowaną przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 16:30.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie mogą uzyskać  szczegółowe informacje oraz dokumenty rekrutacyjne  w Zespole Obsługi Szkól i Przedszkola w Wielopolu Skrzyńskim – w Biurze Projektu Nr tel. (017) 22 14 922 lub na stronie internetowej Urzędu Gminy  klikając w link https://wielopole.eu/wielopole-skrzynskie/artykul/ogoszenie-o-naborze-dzieci-do-zobka-w-wielopolu-skrzynskim/519/ a także stronie internetowej ZOSiP klikająć w link http://zosip.wielopole-skrz.pl/zosip/news/ogloszenie-o-naborze-dzieci-do-zlobka-w-wielopolu-

Pozostałe informacje zawarte są na zamieszczonym plakacie.

Ofertę żłobka i wyposażenie można zobaczyć klikająć w podany link https://wielopole.eu/wielopole-skrzynskie/album/gminny-zobek-maluszek-w-wielopolu-skrzynskim-juz-otwarty,548,otwarcie-gminnego-zobka-maluszek-w-wielopolu-skrzynskim,550/

Zapraszamy!

Czwartek 5 marca 2020