Zespół Obsługi Szkół i Przedszkola

Wycieczka do Siedliska JANCZAR w Pstrągowej

Dzięki realizacji projektu "Integracyjne Przedszkole Krasnala Hałabały - równy start w obliczu nierównych szans", w dniu 11 lipca br. został zorganizowany wyjazd do Siedliska JANCZAR w Pstrągowej. 

Wtorek 11 lipca 2017

Wycieczka do ZOO

 W związku z realizacją projektu „Integracyjne Przedszkole Krasnala Hałabały – równy start w obliczu nierównych szans” w dniach 8 i 9 czerwca zostały  zorganizowane wyjazdy, dla wszystkich przedszkolaków, do ZOO w Krakowie.

Zwiedzając ogród zoologiczny przedszkolaki poznały wiele gatunków zwierząt pochodzących z różnych stref klimatycznych świata. 
Bardzo wesoło było w delfinarium, ciekawie w akwarium, a śmiesznie w małpiarni. Wycieczka do zoo była doskonałą lekcją przyrody dla naszych maluchów.  

Poniedziałek 12 czerwca 2017

Dzień Dziecka - 01.06.2017

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. W naszym przedszkolu tego dnia cały dzień trwała zabawa.

Dzień obfitował w liczne atrakcje, które zostały zapewnione dzięki realizacji projektu „Integracyjne Przedszkole Krasnala Hałabały – równy start w obliczu nierównych szans”.
Na zakończenie dnia każdy przedszkolak otrzymał prezent. Chociaż przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca od rodzin i nauczycielek, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.

Piątek 2 czerwca 2017

Dzień Mamy i Taty

 W dniu 31.05.2017 roku w Samorządowym Przedszkolu Krasnala Hałabały zostało zorganizowane spotkanie integracyjne pt:
Dzień Mamy i Taty. Przedszkolaki słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość oraz ojcowski autorytet. Po wspaniałych występach, podczas których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców zauważyć można było wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom piękne prezenty. Wszyscy mieli okazję podzielić się wrażeniami podczas słodkiego poczęstunku.

Środa 31 maja 2017

Zapytanie ofertowe ZOSIP.273.26.2016.RPO

Środa 31 maja 2017