Zespół Obsługi Szkół i Przedszkola

Przystosowanie pomieszczeń dotychczasowego przedszkola na potrzeby powstającego w Wielopolu Skrzyńskim żłobka oraz zakup wyposażenia

Gmina Wielopole Skrzyńskie przystąpiła do realizacji projektu pn.  „Aktywni rodzice - aktywne maluchy. Nowe miejsca opieki żłobkowej w Wielopolu Skrzyńskim”, w ramach którego w Wielopolu Skrzyńskim powstanie pierwszy w gminie żłobek świadczący opiekę  dla 16 dzieci w wieku do 3 roku życia.

W związku z powyższym przeprowadzono prace związane z przystosowaniem pomieszczeń dotychczasowego budynku przedszkola w Wielopolu Skrzyńskim  do potrzeb powstającego  Gminnego Żłobka "Maluszek".

W ramach zadania utworzono pomieszczenia w pełni dostosowane do świadczenia usług opiekuńczych i edukacyjnych dla dzieci do lat 3.

Ponadto dostarczono już zabawki edukacyjne, zastawę stołową, książeczki edukacyjne . Kolejnym etapem będzie dostawa mebli i sprzętu elektronicznego - aktualnie nastąpiło już otwarcie ofert na wyłonienie dostawców tego wyposażenia i trwa ocena złożonych dokumentów.

Dodatkowo przypominamy również, że żłobek zostanie uruchomiony na początku marca 2020 roku. Aktualnie trwa jeszcze proces rekrutacji dzieci do żłobka, zainteresowani rodzice mogą składać dokumenty rekrutacyjne w biurze Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkola w Wielopolu Skrzyńskim, które mieści się na parterze budynku.

Na realizację zadania otrzymano dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Poniżej dokumentacja fotograficzna z procesu realizacji projektu.

Remont pomieszczeń

Zakończony remont pomieszczeń

Zakup zabawek edukacyjnych

Zakup zastawy stołowej

Zakup książeczek edukacyjnych

Zakup pościeli i materacy

Zakup wózków spacerowych

Zakup fartuchów dla opiekunów

sprzęt AGD i RTV

wyprawka plastyczna

Udostępnij: